Рішення обласної радиПро Програму розвитку та вдосконалення автомобільного транспорту в Дніпропетровській області на 2009 – 2017 роки

Керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про автомобільний транспорт”, „Про транспорт”, „Про автомобільні дороги”, „Про дорожній рух”, ураховуючи подання Дніпропетровської облдержадміністрації, висновки постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою, обласна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму розвитку та вдосконалення автомобільного транспорту в Дніпропетровській області на 2009 – 2017 роки (додається).

2. Рекомендувати міським головам, головам районних державних адміністрацій, структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальному управлінню Головавтотрансінспекціії в Дніпропетровській області, державному підприємству „Дніпропетровськавтотранссервіс”, ВАТ „ДОПАС”, Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області, іншим організаціям забезпечити своєчасне та якісне виконання заходів, передбачених цією Програмою.

Читати далi...